|
Do gabinetu zapraszają:
|
 |
Monika Wysokińska-Szlachetko
510 117 205 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka, coach. Prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym osób dorosłych oraz par. Pracuje z osobami, które borykają się z problemami natury psychicznej, takimi jak zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju i depresyjne, stany po przeżyciu silnych kryzysów oraz nadmiernego stresu jak i problemami wynikającymi z zaburzeń osobowości.
Dowiedz się więcejUkończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją w psychologii klinicznej i psychologii resocjalizacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, ukończyła 4-letnie szkolenie, które zaowocowało Certyfikatem Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Ukończyła Szkołę Coachów "The Art & Science of Coaching" we Wszechnicy UJ prowadzonej przez Erickson College International. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w dodatkowych konferencjach, szkoleniach i warsztatach, m.in. racjonalnej terapii zachowania, Mindfulness, terapii ACT.
Jako coach współpracuje z osobami, które potrzebują zmiany w życiu zawodowym, współpracuje również z osobami czynnie uprawiającymi sport.
W psychoterapii ceni bezpośrednią komunikację oraz współpracę, która doprowadza do osiągnięcia wspólnie założonego celu terapeutycznego. Wierzy, że człowiek ma ogromny potencjał do wprowadzenia zmian w swoim życiu.
|
 |
Krystyna Golonka
514 267 322 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zajmuje się głównie problematyką lęku, stresu, wypalenia zawodowego, zaburzeń nastroju, zaburzeń adaptacyjnych i ADHD. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Dowiedz się więcejUkończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Od 2004 roku pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie staży w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Collegium Medicum UJ, Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika oraz Poradni dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Psychicznymi. Ukończyła 4-letnie podyplomowe szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, roczny kurs z zakresu pracy grupowej oraz liczne szkolenia specjalizacyjne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W swojej pracy ceni profesjonalizm, zaangażowanie oraz kontakt oparty na zaufaniu i szacunku.
|
 |
Beata Stawarska
789 261 390 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. stawarska.beata_1
Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji, specjalistka psychodietetyki. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy z osobami zmagającymi się z nadwagą, otyłością, zaburzeniami jedzenia i innymi trudnościami w obszarze zachowań zdrowotnych. Wspiera osoby z bólem przewlekłym. Pracuje także z rodzicami/opiekunami dzieci z problemami z wagą.
Dowiedz się więcejUkończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach i warsztatach, m. in.: Racjonalna Terapia Zachowania (poziom podstawowy i warsztaty doskonalące organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej), Psychoterapia Praktyczna (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego), Szkoła Diet Coachingu akredytowana przez Izbę Coachingu.
Posiada doświadczenie w indywidualnej i grupowej pracy psychologa z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami oraz dorosłymi. Współpracuje z Fundacją Medycyny Bólu, m. in. prowadząc warsztaty dla osób zmagających się z bólem przewlekłym.
Za najcenniejsze w swojej pracy uważa towarzyszenie osobom w budowaniu wspierających i korzystnych przekonań na temat własnej osoby oraz relacji ze otoczeniem, a także rozwijaniu umiejętności pomagających w lepszym rozwiązywaniu problemów i przystosowaniu się do różnych sytuacji życiowych. W kontakcie z pacjentami zwraca dużą uwagę na to, aby mogli wyrażać swoje emocje i potrzeby.
|
 |
Patrycja Foszcz
517 427 011 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Psycholożka, seksuolożka, obecnie w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia w warszawskiej szkole psychoterapii Crescentia przygotowującego do ubiegania się o certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi konsultacje i psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych, zmagających się z trudnościami natury psychicznej. Wspiera też rodziców w wyzwaniach wychowawczych. W kręgu jej zainteresowań leży również seksuologia wieku dziecięcego i nastoletniego.
Dowiedz się więcejUkończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, z wyróżnieniem seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS oraz roczne szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Ośrodku Psychoterapii Mensana. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Dziennym Psychiatrii Ogólnej w tarnowskim Zespole Poradni Specjalistycznych, krakowskim oddziale Krajowego Towarzystwa Autyzmu oraz prowadząc zajęcia z edukacji seksualnej. W swojej pracy kieruje się najwyższymi standardami etyki zawodowej, zapewniając Pacjentowi poufność, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną pomoc. Współpracuje z portalami popularyzującymi wiedzę z zakresu psychologii i seksuologii wśród młodzieży oraz z magazynami dla rodziców. Mając na uwadze jakość świadczonego wsparcia swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Za najważniejszy aspekt swojej pracy uważa możliwość towarzyszeniu Pacjentom w zmianach i poprawie jakości życia. Bardzo ważne jest dla niej empatyczne słuchanie i zrozumienie świata wewnętrznego drugiej osoby. Zwraca dużą uwagę na stworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery podczas spotkania. |
 |
Karolina Pietras
601 142 940 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie procesu certyfikacyjnego, trenerka umiejętności psychospołecznych. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych doświadczających trudności w relacjach osobistych i zawodowych, w zakresie regulacji emocji i radzenia sobie ze stresem.
Dowiedz się więcejUkończyła studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorat z zarządzania obroniła na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Od 2011 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jest trenerką umiejętności psychospołecznych (certyfikacja Wszechnicy UJ), ukończyła także Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys.
Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. podczas stażu w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie. Jest psychoterapeutką w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, przygotowujących do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB. Dodatkowo bierze udział w wielu konferencjach, kursach i warsztatach poświęconych m.in. terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT), terapii opartej na współczuciu (CFT) oraz mindfulness.
Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Regularnie poddaje swoją pracę superwizjom.
W pracy psychoterapeuty najbardziej ceni możliwość empatycznego towarzyszenia drugiej osobie w przezwyciężaniu swoich trudności i odkrywaniu niepowtarzalnego potencjału.
|
 |
Koryna Lewandowska
783 789 441 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wspiera osoby doświadczające trudności życiowych, zmagające się z lękiem, zaburzeniami nastroju i stresem. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jest w trakcie czteroletniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeutki.
Dowiedz się więcejUkończyła psychologię i kulturoznawstwo międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na swojej macierzystej uczelni z wyróżnieniem obroniła doktorat z psychologii. Od 2014 r. pracuje jako dydaktyk i badaczka, najpierw w Instytucie Kultury, a od 2016 r. w Instytucie Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Szkoli się w rekomendowanym przez PTTPB Instytucie Poznawczym – Ośrodku Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Uczy się całe życie i nie zamierza przestać! Popularyzuje też wiedzę – współpracowała m.in. z Fundacją Uniwersytet Dzieci i Tygodnikiem Powszechnym.
Doświadczenie praktyczne zdobywała w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie na oddziałach psychiatrycznych dziennym i stacjonarnym oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie na oddziale neurologii i udarów mózgu.
Ze względu na swoje doświadczenie badawcze w obszarze neuruki poznawczej dużo uwagi poświęca relacjom zachodzącym między ciałem, czuciem i umysłem. W pracy najważniejsza jest jednak dla niej relacja, tworzące się zaufanie i bezpieczna atmosfera, w której otwiera się możliwość spotkania i rozumienia drugiego Człowieka.
|
 |
Martyna Sznir- Rojek
669 023 903 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jestem psycholożką i certyfikowaną terapeutką poznawczo-behawioralną (nr. Certyfikatu 1122), członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Dowiedz się więcejUkończyłam psychologię ogólną ze specjalizacją z psychologii sportu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Swoją wiedzę pogłębiam ponadto na dodatkowych szkoleniach i kursach, m.in. „Improwizacja ruchu i symboliki ciała” pod egidą Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu – Essen, jak też „Wprowadzenie do terapii dialektyczno-behawioralnej” oraz „Jak prowadzić trening umiejętności DBT”, organizowane przez Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, wreszcie „Kurs Mindfulness” (MBSR - Mindfulness-Based Stress Reduction / Redukcja Stresu Oparta na Uważności).
Prowadzę terapię indywidualną oraz grupową osób dla dorosłych, które zmagają się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi lub trudnościami w regulacji emocji, jak również również dla osób, które poszukują wsparcia w kryzysach życiowych, borykają się z trudnościami w relacjach interpersonalnych, czy też mają problemy z adaptacją do nowej sytuacji życiowej. W swojej praktyce wykorzystuję techniki terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii DBT. Prowadzę treningi DBT.
Jestem zaangażowana w działania z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego. Prowadziłam konsultacje indywidualne w ramach programu „Wyprzedzić Smutek”, organizowanego przez Szpital Kliniczny im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Uczestniczyłam w programie „Ty decydujesz jak reagujesz” jako trenerka podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży krakowskich szkół podstawowych oraz prowadząca wykłady i szkolenia dla rad pedagogicznych i rodziców. W trakcie 29. Festiwalu Pol’and Rock prowadziłam warsztaty oraz indywidualne konsultacje o tematyce zdrowia psychicznego.
|
|
Online współpracują:
|
 |
Sylwia Stefańczyk
579 514 310 ctinhome
Najcenniejsze dla niej są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Wierzy, że każdy z nas ma w sobie spory potencjał, który blokujemy lękiem, smutkiem, brakiem wiary w siebie. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych, pracuje zwłaszcza z zaburzeniami lękowymi, fobią społeczną, depresją, zaburzeniami odżywiania, kryzysami w relacjach.
Dowiedz się więcejUkończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz pedagogikę rewalidacyjną ( specjalizacja: oligofrenopedagog) na Uniwersytecie Pedagogicznym. Jest certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Posiada bogate doświadczenie w pracy psychologa, pedagoga oraz trenera w pracy z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i ich rodzinami. Jest licencjonowanym trenerem technik pamięciowych, szybkiego czytania, kreatywnego uczenia. Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu neuronauki: Neuroscience for Coaches, Mikroekspresji, Mindfullness, jak również z zakresu pracy z ciałem, suplementacją i odżywianiem. Prowadzi bloga babyguru.pl oraz tworzy pomoce dydaktyczne i terapeutyczne oraz zabawki edukacyjne Lundi.
|
 |
Kinga Tucholska
509 678 169 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kinga.tucholska
Udziela konsultacji psychologicznych i prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Wspiera osoby, które przeżywają kryzys życiowy i trudności w relacjach z innymi. Świadczy pomoc terapeutyczną osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, lękowymi i związanymi ze stresem. Specjalizuje się w pomocy dorosłym osobom w spektrum autyzmu oraz ich bliskim.
Dowiedz się więcejJest doktorem psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Przez niemal 20 lat pracowała naukowo-dydaktycznie w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie praktyczne zdobywała w trakcie stażu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej AM w Lublinie.
Odbyła roczne szkolenie z zakresu psychoterapii i poradnictwa w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej oraz zrealizowała roczny program pomocy psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Ukończyła czteroletnie podyplomowe szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Poza tym była uczestniczką kursów praktycznych dotyczących racjonalnej terapii zachowania (RTZ), mediacji sądowej, komunikacji bez przemocy (NVC), mindfulness. Zrealizowała program rocznego szkolenia Positive Consultant in Autistic Spectrum w Leszczyńskim Instytucie Psychoterapii Pozytywnej, uzyskując certyfikat konsultantki w zakresie psychoterapii pozytywnej, specjalizującej się w pomocy osobom w spektrum autyzmu i ich bliskim.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Bliska jest jej idea popularyzacji wiedzy psychologicznej - jest pomysłodawczynią i opiekunką merytoryczną Przeglądu Filmów Psychologicznych „Wgląd”, wieloletnią współorganizatorką Festiwalu Rozwojowego dla Kobiet PROGRESSteron, autorką licznych publikacji w czasopismach „Charaktery”, „Ja My Oni. Poradnik Psychologiczny Polityki”, „Sens”.
W swojej pracy szczególną wagę przykłada do jakości budowanego kontaktu oraz uważności.
|
 |
Anna Tylikowska
501 575 071 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tylikowska
Specjalizuje się w terapii lęku, zwłaszcza zaburzenia stresowego pourazowego. Konsultuje m.in. trudności w radzeniu sobie ze stresem, emocjami i relacjami. Pracuje z osobami dorosłymi, przede wszystkim indywidualnie. Chętnie współpracuje z osobami neuroróżnorodnymi, szukającymi sposobów na dobre życie w świecie tworzonym przez neurotypową większość.
Dowiedz się więcejDoktor psychologii, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Doktorat obroniła na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez prawie dwie dekady pracowała na uczelniach, intensywnie pogłębiając wiedzę o ludzkim umyśle. Praktykę psychologiczną rozpoczęła po ukończeniu Programu Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt i stażu w Centrum Seniora działającym w ramach krakowskiego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej. Niezależnie od ukończenia czteroletniego szkolenia certyfikacyjnego, uczestniczyła w licznych kursach i warsztatach, m.in. z coachingu, terapii dialektyczno-behawioralnej i mindfulness. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Amnesty International.
Wraz z Kingą Tucholską stworzyła ideę integralnej psychologii pozytywnej, którą wykorzystuje w projektowaniu terapeutyczno-rozwojowych spotkań grupowych, warsztatów i cykli konsultacyjnych. Chętnie dzieli się wiedzą – publikuje m.in. na blogu integralnie.pl, w „Ja My Oni. Poradniku Psychologicznym Polityki”, „Charakterach”.
W swojej pracy najbardziej lubi i ceni możliwość wspierania w budowaniu kontaktu z doświadczaniem teraźniejszości i (samo)akceptacji, towarzyszenia w odzyskiwaniu psychicznej równowagi i odnajdywaniu codziennego zadowolenia.
|